Бүгін, 2019 жылдың 29 қараша күні #60 ЖББОМ-да Б.Әлиұлының төрағалығымен Қамқоршылық кеңес отырысы өтті..

Бүгін, 2019 жылдың 29 қараша күні #60 ЖББОМ-да Б.Әлиұлының төрағалығымен Қамқоршылық кеңес отырысы өтті. Қамқоршылық кеңес пен мектеп әкімшілігі арасында бірлескен жұмыстарды атқарып, мектептің жағдайын қадағалау және мектептің оңтайлы дамуына шешімдер қабылдау мақсатында өткен отырыстың күн тәртібінде мектеп мақтанышы, облысымыздың өнерлі жас дарыны Жанұзақова Нарғыздың Ресейлік «Голос Дети» телевизиялық жобасына қатысуына байланысты мектептің демеушілік есепшотынан қаржылай қолдау көрсету туралы директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Д.Н.Кудайбергенов тоқталып, бала құқығының қорғалуы, ата-ана міндетінің орындалуы, құқықбұзушылықтың алдын алу бойынша ата-аналармен бірлескен рейд, түсіндіру-ақпараттандыру жұмыстарының жүргізілуі туралы мәселелер қаралды. Аталмыш жұмыс аясын бақылауда кеңес мүшелері ұсыныстарды қабылдап, оң шешім шығарды.
#60zhbbom
#60zhbbom_live