«Айналайын» жазғы лагерінің екінші маусымы

Ақтөбе қаласы, «№60 жалпы білім беретін орта мектеп» КММ-сі жанынан ашылған «Айналайын» жазғы лагері қарқынды  жұмысын 06.06 маусымнан бастады.

Лагерь үш маусымдылық болып, балалардың жазғы демалысының көңілді өткізілуі қамтамасыз етілді. Үрдіске айналған лагерьдің екінші маусымы  20.06-02.07 аралығы жоспарланып, жүргізілді. Екі отрядтан құралған лагерь 160 оқушымен өз жұмысын жүйелі жүргізе отырып, бала жүрегінен орын алды.

Әр отрядта 5 топ болды. 1-отряд «ММ-ДЕМС», 2-отряд «МОНСТРЯТ» атауымен аталды. Лагерь басшылары И.С.Мураталиева және М.Н.Ербозымова  әр күнгі жасалатын жұмысты тыңғылықты бақылап, жүйелі жүргізілуіне мұрындық болды. Лагерь балалары 4 мезгіл тамақтанып, аптаның 3 күнін саяхатқа арнады.

В КГУ ОСШ №60 города Актобе в период с 20 июня свои двери открыл второй сезон пришкольный летний лагерь «Айналайын».

Лагерь состоит из двух отрядов «Отряд монстрят» и «М&М». В лагере отдыхали 160 детей. Пришкольный летний лагерь даёт детям: полноценный отдых, оздоравливает, удовлетворяет интересы и духовные запросы. Руководителями лагеря являются Мураталиева И.С. И Ербозымова М.Н.

Во время отдыха в лагере детям организовали тематические дни, такие как: «День Нептуна», «День Дружбы», «День Талантов». Каждый день проведённый в лагере «Айналайын» это отдых, наполненный яркими впечатлениями и только хорошим настроением.