Ата-аналар жиналысы

6 қыркүйек Ата-аналар жиналысы

Бүгін кешеден бері өткізіліп жатқан ата-аналар жиналысы бастауыш: 3 ауысым, жоғары класс 2-ауысым (6,7,8 кл)кластарында болып өтті. Әртүрлі тренингтермен басталған жиналыс барысында ата-аналар жиналыстың күн тәртібінде қойылған мәселелерде көрсетілгендей, жаңа оқу жылына ата-аналар комитетін сайлап, балалармен бірге жаңа жұмыс түрлерімен танысты, бір-бірімен пікір алмасып, өз ойларын ортаға салды.  Жаңа оқу жылында ата-аналар мен мектеп арасына ұйымшылдық қатынас пен ауызбіршілік, сәттілік тілейміз!

6 сентябрь Родительское собрание

В нашей школе сегодня прошло первое родительское собраниедля начальных классов,обучающихся в 3-й смене и старших классов 2-й смены (6, 7, 8 класс). На собрании были обсуждены все вопросы стоявшие на повестке дня. Внимание было обращено на соблюдение внутришкольных правил , был избран родительский комитет. Также родители познакомились с изменениями и дополнениями в учебный процесс 2022-3023 уч. года. Собрание прошло на позитивной ноте! всем успехов в новом учебном году, налаженной работы и единства родителей и школы!