ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ПӘНДЕРІН ОҚЫТУДАҒЫ ТИІМДІ ӘДІС-ТӘСІЛДЕРДІ ПАЙДАЛАНУ» ТАҚЫРЫБЫНДАҒЫ ҚАЛАЛЫҚ СЕМИНАР

4 наурыз күні қалалық «Әдістемелік кабинет» КММ-нің жоспарына сәйкес мектебімізде жаратылыстану әдістемелік кафедрасының «Жаратылыстану пәндерін оқытудағы тиімді әдіс-тәсілдерді пайдалану» тақырыбында қалалық семинар өтті.Семинардың мақсаты:Жаратылыстану пәндерін оқытудағы жаңа технологияларды және белсенді әдіс-тәсілдерді мұғалімдердің іс-тәжірибесі арқылы алмасу.Семинарды әдістемелік кабинет әдіскері А.С.Садыкова мен мектеп-гимназия директорының оқу ісі жөніндегі орынбасарлары М.Н.Ербозымова мен Н.К.Давлетова алғыс сөзбен ашты.