Калдыбаева Мереке Сыдыковна

1982 жылы 4  қарашада дүниеге келген. 1997-2000 жж аралығында  Ақтөбе гуманитарлық колледжін аяқтады. 2006 жылы Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе Педагогикалық Институтын аяқтады. Мамандығы бастауыш класс  мұғалімі, санаты педагог – зерттеуші. Еңбек жолын      № 21 орта мектеп-гимназиясы, 2014-2017 жж аралығында №45 орта мектепте  бастауыш класс мұғалімі 2017-2019 жж аралығында №67 жалпы білім беретін орта мектепте бастауыш класс мұғалімі, директордың әдістемелік ісі  жөніндегі қызметтерін атқарды. 2019 жылдан бастап №60 жалпы білім беретін орта мектебінде бастауыш класс мұғалімі, директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары қызметін атқарып келеді.