Шуренбаев Нурбек Орынбасарович

Ақтөбе қаласында 1988 жылы 20 қарашада дүниеге келген. 2015-2018 көпсалалы «Болашақ» колледжін аяқтады. Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетін 2022 жылы «Дене тәрбиесі және спорт» білім бакалавры мамандықтары бойынша бітірді. Еңбек өтілі – 16 жыл.

Педагогикалық еңбек жолын Ақтөбе қаласындағы Қалалық жас туристер стансасында қосымша білім беру педагогі қызметінде бастап, туризм нұсқаушысы, әдіскер қызметтерін атқарған.

Түрлі мазмұндағы қалалық, облыстық, республикалық жарыстар, спартакиадалар, геологиялық олимпиадалар, фестиваль және слеттарға қатысып, жүлделі орындарға ие болып, жылдар бойы тәжірибе жинақтап, қазіргі таңда «Балалар және жасөспірімдер туризм нұсқаушысы» куәлігі, «Қазақстан саяхатшысы» төсбелгісі мен куәлігіне қол жеткізді.

Марапаттары:

✓ Қалалық жас туристер стансасына 40 жыл толуына орай «Балалар және жасөспірімдер

туризмінің дамыту бағыны өркендетуіне, өскелең ұрпаққа өнегелі тәрбие беруде зор үлес қосқаны үшін»

✓ Ақтөбе облысының білім беру басқармасының Алғыс хаты;

✓ Қазақстан Республикасы  Туристік Одағының Алғыс хаты;

✓ Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Алғыс хаты;

✓ Ақтөбе қаласының әкімінің Алғыс хаты;

✓ «Ақтөбе-Дарын» өңірлік ғылыми-тәжірибелік қосымша білім беру орталығынан Алғыс хаты;

✓ Ақтөбе облысының төтенше жағдайлар департаментінің Алғыс хаты;

✓ Ақтөбе облысының білім басқармасының, Ақтөбе облыстық ғылыми-тәжірибелік орталығының Алғыс хаты.

2023 жылдың қыркүйек айынан  бастап “Д.Қонаев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы” КММ директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары қызметінде.