Киынбаев Серик Куанышулы

Ақтөбе қаласында 1982 жылы туылған. 2005 жылы Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университетін «Тасымалды және жол қозғалысын ұйымдастыру» мамандығы бойынша бітірді.

Еңбек жолын ЖСШ «ГОАР» «№5 Жол салу басқармасында» механик ретінде бастаған (2006-2012ж.ж.); ЖСШ «Реал Ракус», «Автотехойлсервис» мекемелерінде механик және бас инженер болып жұмыс жасаған (2012-2016ж.ж.).

2016 жылы «№60 жалпы білім беретін орта мектеп» КММ директорының әкімшілік-шаруашылық ісі жөніндегі орынбасары болып тағайындалды.