«Буллингке жол жоқ!» акциясы

Қазіргі уақыттағы өзекті мәселе болып отырған оқушылар арасындағы буллингтің алдын-алу мақсатында оқушыларға арналған акция ұйымдастырылды. Акция барысында оқушыларға және педагогтарға сұрақтар қойылып, талдау жүргізіліп, бірқатар кеңестер берілді. Кез-келген зорлық-зомбылықтан балалардың құқықтары заңмен қорғалатындығы айтылып, оқушыларға бала құқықтары жайлы кең мәліметтер беріліп, оқушылардың көңіл-күйін көтеру мақсатында тәттілер таратылды.

В настоящее время актуальным становится вопрос профилактики буллинга среди школьников. В нашей школе в связи с этим для школьников была организовано акция «Нет буллингу». В ходе акции учащимся и педагогам были заданы вопросы, проведен анализ и дан ряд консультаций. Было защищены законом, учащимся были даны обширные сведения о правах ребенка, а также сладости с целью поднятия настроения учащихся.