Д.Қонаев атындағы жалпы білім беретін мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасарлары  Е.Т.Тобылбаев, М.Н.Ербозымова бастамасымен  1 Наурыз – “Алғыс айту” күні мерекесінде “Өрлеу” біліктілікті арттыру ұлттық орталығы” АҚФ Ақтөбе облысы бойынша кәсіби даму институты директорының Алғыс хатымен жас ұрпаққа өнегелі тәрбие мен сапалы білім берудегі кәсіби шеберлігі мен әдістемелік біліктілігі үшін ұстаздарымыз Байгутдиева Сания Амиржановна, Кужахметова Айнур Самухановна, Қожан Сауле Жанболатқызы, Мамбетжанова Дина Жанабаевна, Төлеухан Гүлсамал Мейрамбекқызы, Бердіғалиева Айгерім Мейрамғалиевна, Боқаева Алмагүл Закарияқызы, Дуйсенбина Гулдана Шамильевна, Амирова Молдир Аманбаевна,  Жайманова Ақерке Акбергеновна, Бибитова Нургуль Темиржановна, Сарина Сауле Рзаевна, Сырбаева Сагадат Маликовна, Жаркенова Замзагуль Тыныштыкбаевна, Керей Гулбахрам Ерболқызы, Садуакасова Гулсая Абдуллаевна, Мажитова Шынаргуль Умирзаковна, Нарымова Раушан Саламатовна,  Кобланова Айгуль Аубекировна марапатталды. Құттықтаймыз!