«ҮЛГЕРІМІ ТӨМЕН ОҚУШЫЛАРМЕН ЖҮРГІЗІЛЕТІН ЖҰМЫС» тақырыбында ағылшын тілі әдістемелік кафедра отырысы өтті.

Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясының Ғылыми-әдістемелік кеңесінің шешімімен ұсынылған (2023 жылғы 25 сәуірдегі # 3 хаттамасы) негізінде 2023-2024 оқу жылында орта білім беру ұйымдарында білім сапасын арттыру ,оның ішінде үлгерімі төмен білім алушылармен жұмысты жалғастыру қажет екені көрсетілген.Осы орайда мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасарлары М.Н.Ербозымова және С.Р.Сарина үлгерімі төмен білім алушылармен жұмыс жасау барысы туралы,білім сапасын арттыру ,жұмыстың жүргізу қағидаларымен таныстырып ,үлгерімі төмен білім алушылармен жұмыс жасауда әр оқушыға назар аудару маңызды екені айтылды.